česky
Number of pictures: 1136
Last photography
nahled 10:39 19.07.2024

osobní módní stylista a nákupčí

Author of gallery is Ondřej Dobiáš, created of the day 25.3.2014 v 09:42.

Módní a osobní stylista v 21. století již není pouze pro celebrity. Dnes ho může využívat každá žena i muž všech věkových kategorií. Každý dnes může mít svého profesionálního osobního módního stylistu a nemusí utrácet obrovské sumy peněz. Služby, které vám jako profesionální Osobní a módní stylista nabízím přizpůsobím vašim požadavkům i finančním možnostem. Mým cílem je abyste měli svůj styl a vypadali skvěle. Vaše proměna bude odrážet vaši osobnost a budete se cítit sexy a pohodlně bez ohledu na věk a typ vaší postavy.

Můžete si vybrat z několika služeb, které vám budou nejvíce vyhovovat.Pokud využijete službu Stylista až do domu, užijete si profesionální módní styling v pohodlí vašeho domova. Bez vás vyberu módní a stylové oblečení, které si v klidu a pohodlí domova vyzkoušíte a koupíte jen to, co chcete. Už nebudete zažívat žádný stres z nákupů v přeplněných obchodních domech.

Chcete jenom nakupovat a při tom poradit jaké střihy se hodí pro vaši postavu a váš věk? Nevíte co a kde koupit? Obraťte se na mne. Pomohu vám vybrat ty správné kousky pro vaši postavu. Vyberte si službu Nákupy s módním stylistou.

Chcete pouze poradit jaké oblečení se hodí právě pro vás? Služba Stylista pro ženy/Stylista pro muže je tu od toho. Poradím vám co vám sluší a řeknu triky jaké oblečení vám nějaké ty křivky ubere.Poradím oblečení a styl, který vám prodlouží nohy nebo zeštíhlí pas. A věřte mi, není to pouze o podpatcích.

také máte jako plno ostatních lidí plný šatník, ale nosíte stále ty stejné věci a vlastně každý den nevíte co na sebe? Spolu uděláme inventuru vašeho šatníku a vyklidíme co tam nepatří. Z toho, co tam zůstane, vytvoříme funkční outfity podle vašeho aktuálního životního stylu a vypracujeme seznam co je třeba do vašeho šatníku doplnit.

Nikdo nejsme dokonalí, ale můžeme vypadat lépe a díky tomu se i budeme cít lépe a se mnou ušetříte čas i peníze.

Bližší informace: Osobní stylista a nákupčí

Next photography: 1-14
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Next photography: 1-14
Photographer for modeling, advertisement photos   |   Fotograf pro modeling, reklamní foto   |   Photographer for modeling, advertisement photos