česky
Number of pictures: 1136
Last photography
nahled 01:40 24.06.2024

Dovolená s kurzem

Author of gallery is Ondřej Dobiáš, created of the day 4.3.2014 v 12:49.

exotická dovolená na jachtě u moře

Chtěli bychom vám nabídnout dovolenou na moři s kurzy v pohodlí lodi. Tato dovolená je určena těm, kteří touží po exotické dovolené v přímořském prostředí a láká je něco netradičního.

Naše týdenní plavba kajutovou plachetnicí není nikterak finančně náročná. Naopak jde o srovnatelnou, často dokonce levnější variantu klasické pobytové dovolené na souši. Destinace na Jadranu a Kanárských ostrovech umožňují výtečné podmínky pro jachting. Lokality Sardinie, Korsiky a Řecka s nezaměnitelným rázem krajiny vás uchvátí dlouhými písečnými plážemi a všudypřítomným duchem starověkých antickým památek.

Naše dovolená na moři, vzdálená od ruchu přeplněných letovisek, nabízí již zmíněné kurzy. Ten, kdo nechce na jachtě jen chytat bronz a zahálet, si může vybrat ze široké nabídky kurzů.
Zasvětíme vás do tajemství jachtingu, potápění, kitingu, surfingu, freedivingu, nebo fotografování. Náš kapitán je profesionální fotograf, tak si zcela jistě z této dovolené na moři v pohodlí luxusní jachty přivezete profesionální fotografie. Naše kurzy řídí renomovaní přátelští lektoři, kteří mají cenné zkušenosti a trpělivost, naučit vás základy aktivit, které si vyberte. Jste -li již pokročilí, od našich neohrožených instruktorů převezmete jejich um a triky k dalšímu posunu a sebezdokonalování. S našimi kurzy si z dovolené na moři odnesete celosvětově uznávané certifikáty a licence. Naše dovolená na moři s kurzy je určená i pro rodiny s dětmi od šesti let. Každý si najde svou formu odpočinku. U každého klienta jsme ochotní vyplnit jeho individuální přání a potřeby. S osobním a přátelským přístupem prožijeme všichni dovolenou na moři podle svých představ. V klidu, bezpečí a se zábavou.

Máte jedinečnou možnost, vydat se na tuto plavbu na luxusní jachtě nebo katamaránu s přáteli, známými. Stačí se domluvit, a můžete se vydat vstříc dobrodružství.

Ceny kurzů spojených s dovolenou na moři v pohodlí jachty zahrnují:

· pronájem a pojištění lodi · služby zkušeného kapitána · služby profesionálních instruktorů · certifikace a zkoušky spojené s daným kurzem · spotřeba za pohonné hmoty, vodu, plyn, elektřinu · služby a zázemí domovského přístavu-mariny · využití motorového člunu · ubytování v dvojlůžkových kajutách · závěrečný úklid

Naplánujte si s přáteli exotickou dovolenou na moři v pohodlí komfortní jachty. Nezahálejte jen v luxusu lodi, naučte se něco nového prostřednictvím našich společenských instruktorů. Poznávejte moře nejen z přeplněných pláží, jak jste to provozovali doposud. Ale užijte si i neskutečnou volnost a nové nespoutané zážitky, které vám naše plavba na moři umožňuje.

Kurzy s dovolenou u moře

Next photography: 1-7
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Next photography: 1-7
Photographer for modeling, advertisement photos   |   Fotograf pro modeling, reklamní foto   |   Photographer for modeling, advertisement photos